29. mart 2024.

Jedinstvo sigurno protiv Dobriča

Grdelica – Na stadionu u Grdelici, mlada i poletna ekipa Pejkovca pokušala je da dođe do prvih zonaških bodova ali ni danas im to nije krenulo za rukom. Jednostavno, domaći igrači su kontrolisali meč od samog starta, i poveli iz penala u 8. minutu golom Nikole Stankovića. Prednost su uspeli da udvostruče do poluvremena, a za to se pobrinuo Aleksandar Stojković koji je u 31. minutu pogodio za 2:0, a tim rezultatom se kasnije otišlo na odmor. U drugom delu Dobrič je uspeo da konsoliduje redove i pokaže zube protivniku ali na 3:0 povećao je ponovo Stojković preciznim udarcem u 56. minutu. Utešni pogodak za goste delo je 18-godišnjeg Kristijana Jovanovića, koji je u 60. minutu smanjio na 3:1. Iz redova gostiju ipak kažu da nisu zadovoljni kako je danas sudija Mladenović vodio meč, te kao glavnog krivca za poraz vide njega, jer je prema njihovim rečima sprečavao ekipu Pejkovca da igra fudbal svojim odlukama.
Sramno suđenje, na štetu gostiju. – to je bio kratak komentar koji smo dobili od predstavnika ekipe iz Pejkovca. U narednom kolu Pejkovca dočekuje Nebeske anđele.