24. april 2024.

Jagodinci pognutih glava iz Lebana

Lebane: Gledalaca 250: Sudija: Nikola Babić( Aleksinac) 8. Stelci: Milošević u 40, I. Stojanović u 53 za Radan, Đermanović u 64 za Jagodina- Tabane. Žuti karton: Dodić ( Radan).

RADAN: Danić 7,Cakić 7, Stoiljković 7, M. Stanković 7, Cvetković 7, Milošević 7, Slavković 7 (M. Stevanović-), Mirković 7 (Kostić -), Dodić 7,5, Miloš Staković 7, Stojanović 7 (Mitić-).

JAGODINA –TABANE: Dinić 6, Jovančić 6, Marković 6, Mitić 5,5, Stojanović 6, Mladenović 6,5, Smiljanić 6 (Marković-), Janušević 6, Radosavljević 5,5, Đermanović 7, Marinković 6.

Igrač utakmice: MladenDodić

Još jedna vredna pobeda Radana u borbi za opstanak međi Srpskoligaše. Prvi pogodak na utakmici viđen je tek u 40 minutu. Strelac je Milošević, koji je iskoristio kiks mladog golmana Dinića i sa nekoliko metara ubacio loptu u nebranjeni deo mreže.

U drugom delu igre viđena su još dva pogotka na utakmci. Najpre je predost udvostručio mladi I. Stojanović , preciznim udarcem glavom, sa samo nekoliko metara. Počasni pogodak, ujedno i konačnih 2:1 postavio je Đermanović u 64 minutu, preciznim udarcem sa ivice kazneog prostora, lopta je pogodila levu stativu gola gomana Danića i završila u mreži.