19. april 2024.

Furiozni Medveđani u Grdelici

JEDINSTVO(GR) – JABLANICA 1:4 (0:2)

Grdelica. Gledalaca 20. Sudija: Milan Kostič (Leskovac) 7. Strelci: N. Stanković u 47 za Jedinstvo, Ivanović u 11, Savić u 18, Palević u 71, Stoilković u 78 za Jablanicu. Žuti kartoni:Janković, Stojković, N. Stanković (Jedinstvo), Zaimi, Stošić, Savić, Marković, Palević(Jablanica).

JEDINSTVO: Đukić 5, Stoiljković 5 ( Petković-), Mladenović 6, Stojanović 5,5, N. Blagojević 5, Janković 6, S. Blagojević  5 ( Stanković-), Nikola Stanković 5 ( I. Stanković-), Stojković 6, M. Stanković 6, Pešić 5 ( Anđelković-).

JABLANICA: Jevtić 7, Jović 7, Zaimi 7, Stošić 7(Kostić-), Maksimović 7, Mitić 7, Rajčević 7,5, Ivanović 7,5, Savić 7,5, Marković 7 ( Stoilković 7), Palević 7 (Jovanović 7).

Igrač utakmice: Ivanović

Druga uzastopna pobeda Medveđana, ovog puta na gostovanju novajliji u zoni Jedinstvu. Po dva pogotka u oba dela igre, za visoku pobedu i dobra najava da se ovaj  tim  budi i najavljuje dobre fudbalske predstave i osvajanje bodova.

Već u 11 mnutu gosti preko veziste Ivanovića prvi dolaze u voćstvo. Da bi samo sedam minuta kasnije  prednost je udvostučio Aleksandar Savić i sa tim rezultatom se otišlo na zasuženi odmor , jer se igralo po izuzetnoj vrućini.

U drugom delu već na samom početku tračak nade za domaina, koji su preko N. Stankovića smanjili prednost gostiju.  Tek u   71 minut igre  gosti ponovo postižu  treći pogodak na utakmici  preko Palevića  i stvaraju ponovo opipljivu prednost. Samo sedam minuta kasnije  konačan rezultat na utakmci postavlja rezervista Stoiljković za konačnih 1:4  u korist goste iz Medveđe. Vredna pobeda pulena trenera Srđana Kocića i dobra najava pred narednu utakmcu koju igraju u Medveđi sa ekipom Nebeski Anđeli iz Vranja.