26. april 2024.

Bojničani ubedljivi

Bojnik: Gledalaca 250. Sudija: Ilija Radosavljević ( Vladičin Han )8. Stelci: M. Stojičić 37, Jovanović 57, A(G) Stanković u 70(penal), Vidojević u 72 za Pusti reku, Aksić u 54 , M. Živić u 88 min. Žuti kartnin: Stojanović ( Pusta reka), Danić, Aksić, Živić, Lazić ( Polet). Crveni karton: Jovanović u 70 min( Polet).

FK PUSTA REKA: Zdravković 7, Arsić 7, Jaković 7 ( Nikolić 7), A(Z) Stanković 7, D. Stojičić 7, Miuljković 7, M. Stojičić 8, A(G) Stanković 7, Ilić 7 ( Vidojević 7), Jovanović 7, Stojanović 7.

POLET 1980: Vanić 6,5 Jović 6, Nikola ( N) Stanojević 6, Dragović 6, Nikola ( R) Stanojevbić 6, N. Živić 5 ( M- Živić-), Jovanović 6, Danić 6,( Đorić), Lazić 6, Aksić 6,5, Popović 6 ( Ristić -).

Igrač utakmice: M. Stojičić

Još jedna pobeda fudbalera Puste reke na svom stadionu u Bojniku. Ovog puta su bili bolji od jedinog predstavnika sa Kosova I Metohije, Poleta iz Laplje sela.

U prvom poluvremenu viđen je samo jedan pogodak i to u 37 minutu a strelac je bio najbolji pojedinac na utakmci Miroslav Stojičić. Sa tim rezultaom se otišlo na zaslužen odmor. U drugom delu viđeno je čak pet pogodaka. Najpre su gosti preko Aksića uspeli da poravnjaju rezultat na 1:1 u 54 mintu. Samo tri minuta kasnije domaći ponov dolaze u voćstvo pogotkom Jovanovića. Sa još dva gola U mreži Vanića pogotcima Iz penala A(G) Stankovića i Vidojevića stvorena je opipljiva prednst. U samom finišu utakmice konačnih 4:2 postavio je M. Živić i tako upriličio jednu lepu fudbalsku predstavu u Bojniku.o